بامن باش بامن باش .

بامن باش

معرفي انواع موتور آسانسور 1400

نيروي محركه لازم براي جابجايي كابين آسانسور توسط موتور آسانسور تامين مي شود.البته بايد به اين موضوع نيز اشاره كنيم كه در آسانسورهاي كششي همه ي نيروي لازم براي جابجايي كابين توسط موتور تامين نمي شود؛ بلكه بخشي از اين نيرو توسط وزن كادر وزنه تامين مي گردد.براي مثال وقتي كه كابين آسانسور در پايين ترين طبقه قرار دارد، كادر وزته بالا مي باشد و براي بالا آمدن كابين، لازم نيست موتور آسانسور، تمام نيروي مورد نياز براي به حركت در آوردن كابين را تامين كند. 

 


انواع موتور آسانسور


موتور گيربكس دار
elevator gearbox motor

در صورتي كه نيروي محركه ورودي از الكتروموتور به قرقره كششي از طريق يك چرخ دنده باشد، موتور از نوع گيربكس دار مي باشد.

 

موتور گيربكس دار دو سرعته
در اين حالت از يك موتور با دو سيم پيچ جداگانه استفاده مي شود.در زمان شروع، موتور با سيم پيچ پر سرعت به كار مي افتد و براي محدود كردن جريان، يك مقاومت به صورت سري به آن ها متصل مي شود. شتاب گيري آرام كابين با كاهش تدريجي ميدان مقاومت صورت مي گيرد. با نزديك شدن به تراز طبقه، موتور يا سيم پيچ پرسرعت از كار مي افتد و موتور با سيم پيچ كم سرعت شروع به كار مي كند. سرعت كابين تا رسيدن به فاصله كمي از تراز، به صورت تدريجي كاهش مي يابد و در اين زمان جريان برق قطع مي شود و ترمز به صورت اتوماتيك كابين را به آرامي متوقف مي سازد.

 

موتور گيربكس دار تك سرعته (ولتاژ و فركانس متغيير – VVVF )
در سيستم VVVF مزايايي وجود دارد كه با ديگر سيستم ها نمي توان به آن دست يافت. قيمت موتور آسانسور شتاب گيري مثبت و منفي بسيار آرام، اين سيستم را نسبت به سيستم دو سرعته برتر مي سازد. اين سيستم داراي يك سيم پيچ مي باشد كه با برق متناوب راه اندازي مي شود.

 

موتور بدون گيربكس ( گيرلس )
elevator gearless motorelevator gearless motor

چنانچه نيروي محركه از طريق اتصال مستقيم از موتور به قرقره كشش منتقل گردد، موتور از نوع بدون گيربكس (گيرلس) مي باشد. موتورهاي گيرلس، ولتاژ و فركانس متغيير كار مي كنند. وجود اين نوع موتور براي آسانسورهاي پرسرعت بسيار مهم است. امروزه اين موتور بهترين انتخاب در برآوردن شرايط ترافيكي با كارآيي بالاست.

 

موتور گيربكس دار دو سرعته موتور گيربكس دار دو سرعته

براي شتاب گيري آرام، در مدار ميدان استاتور از رگلاتور تنظيم كننده اي استفاده مي شود كه بازده خروجي استاتور را كنترل مي كند. يك مقاومت متغير در مدار ميدان به تدريج ميزان مقاومت را كاهش و فركانس دوران استاتور را افزايش مي دهد تا كابين آسانسور با شتاب گيري آرام به سرعت نهايي برسد.با ايجاد سرعت نهايي، فركانس استاتور تا كاهش سرعت كابين ثابت باقي مي ماند. براي كاهش سرعت و توقف كابين از يك مجموعه كليد القايي استفاده مي شود.ترمزها فقط در زمان ثابت بودن كابين عمل مي كنند.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ تير ۱۴۰۰ساعت: ۰۵:۳۳:۱۷ توسط:فري موضوع: نظرات (0)

ارتقا CTR و خريد سرچ گوگل با كليك

سفارش و خريد سرچ گوگل تجاري

(تاثير فوق العاده سريع و انفجار CTR - بدون ريسك طبيعي ارگانيك - جستجو كاربران ايراني از گوگل فارسي در موبايل يا دسكتاپ يا هر دو)
مناسب ارتقا فوري جايگاه عبارات كليدي سايت هاي بين صفحه 20 تا رديف نخست صفحه 1 گوگل و مناسب ارتقا تمامي كلمات پررقابت 200 ثانيه اي تضميني

انفجار ctr

جستجو و كليك ارگانيك گوگل تجاري
صفحه 1 گوگل رديف 1 گوگل ديگر رويا نيست . Google ميداند كه CTR صفحه نخست و رتبه 1 گوگل حداقل 25 تا 70 درصد است، حال اگر سايتي CTR پايين تري داشته باشد به طور حتم گزينه مناسبي براي حضور جايگاه نخست و رتبه 1 گوگل نيست و جايگاه خود را از دست ميدهد. با بسته هاي جستجو و كليك ارگانيك گوگل نسخه تجاري ctr تك تك كلمات كليدي سايت خود را منفجر كنيد !(99.9% CTR)! (تبديل رويا به واقعيت) براي اولين بار توسط شيك رنك ممكن شد در گذشته ارتقا CTR بيش از 10 درصد ممكن نبود و همچنان در هيچ سايت و بسته ديگري امكان پذير نخواهد بود با بسته هاي ابتدايي آغاز كنيد تا به باور اين افتخار پي برده سپس انفجار واقعي را در گوگل بصورت حرفه اي براي كليه كلمات كليدي سايتتان را رقم بزنيد. فرض كنيد در يك بسته كليك گوگل نسخه تجاري فقط 100 نفر عبارت كليدي سايت شما را جستجو كنند و 100 كليك صورت بگيرد نسبت جستجو و نرخ كليك منجر به افزايش 100% Average CTR مي گردد .
اين فرايند بكلي به گوگل واكنش مثبت و تعامل بازديد كننده گان نسبت به سايت را با جستجو و كليك باكيفيت و ارگانيك ثابت مي كند و بلعكس اگر نرخ جستجو و كليك سايتي در نتايج جستجو گوگل ضعيف باشد با افت و كاهش CTR روبرو بوده و جايگاه كلمات كليدي و سايت تنزل پيدا خواهد كرد.
نكته: در اين سرويس كليه جستجو ها و كليك ها بصورت پيش فرض از نتايج فارسي با كاربران و IP هاي ايراني خواهد بود كه Dwell Time و زمان ماندگاري هر يوزر بعد از كليك تا لحظه خروج از سايت 200 ثانيه باشد.
 
لينك سفارش جهت انفجار ctr تك تك عبارات كليدي سايت خود:
https://chicrank.com/cart.php?gid=30

منبع : شيك رنك


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ تير ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۵۸:۴۲ توسط:فري موضوع: نظرات (0)

روند اخذ ويزاي استارت آپ چگونه است؟

افرادي كه تمايل دارند از روش استارتاپ براي مهاجرت به كانادا استفاده نمايند، در مرحله اول مي بايست يك طرح كسب و كار دقيق تهيه كنند، شرح سرمايه گذاري و نحوه برنامه ريزي موفقيت آميز بودن آن را تهيه كنند. سپس بايد طرح كسب و كار را به بيش از ۵۰ نهاد كانادايي اختصاص داده شده از جمله صندوق سرمايه گذاري، گروه سرمايه گذاران انجل و برنامه هاي انكوباتور تجاري كانادا ارسال نمايند.

درصورت واجد شرايط بودن، استارتاپ مورد نظر بايد در زماني كه فرد تعهد داده است ايجاد شده و انجام كسب و كار در كشور كانادا انجام شود. متقاضي، داراي حداقل ده درصد از حق راي دادن در شركت را دارد و هيچ شخص ديگري حق راي ۵۰ درصد و يا بيشتر از كل حق راي در شركت را ندارد. در حقيقت، يك كارآفرين مهاجر كه شرايط لازم براي دريافت ويزاي استارتاپي را دارد، بايد سرمايه گذاري يا پشتيباني خود را ثابت كند. يا به گونه اي بايد حداقل سرمايه گذاري با حمايت خود را ارائه دهد.

 

گام به گام با دريافت نامه حمايتي ويزاي استارتاپ كانادا

اگر تصميم خود را براي دريافت ويزاي استارت آپ كانادا از طريق پارسي كانادا گرفتيد و مي خواهيد با اين روش مهاجرت را تجربه كنيد پس بهتر است بدانيد كه يكي از مهم ترين چيزاهايي كه نياز داريد، پشتيباني صندوق‌هاي سرمايه گذاري كانادا يا افرادي كه مايل به سرمايه گذاري در تجارت جديد شما باشند، است.

 

 

اما اين بدين معنا نيست كه هر صندوقي مي تواند شما را حمايت كند بلكه صندوق سرمايه گذاري در كانادا و انكوباتور تجاري بايد از مواردي باشد كه توسط دولت كانادا براي شركت در برنامه ويزاي استارتاپ تعيين شده است.

پس به عنوان مرحل اول مي توان متقاعد كردن يكي از اين گروه ها يا صندوق هاي تعيين شده را دانست. شما بايد ايده‌ي كسب و كارتان را به گونه اي به آن ها نشان دهيد كه متوجه شوند اين ايده ارزش ارزشمند است زيرا در نهايت اين گروه‌هاي سرمايه گذاري هستند كه بايد در مرحله اول برنامه كسب و كار شما را تاييد كنند و حاضر به سرمايه گذاري در آن شوند.

اما انتخاب گروه هاي سرمايه گذاري به اين بستگي دارد كه خودتان تصميم داريد چگونه بيزنس پلن مورد نظر ايده‌هاي خود را به طور مستقيم به آنها ارائه دهيد. شما بايد بفهميد كه براي اين كار به چه اسنادي نياز داريد و چه كارهايي را بايد انجام دهيد تا ايده تجاري خود را به اين صندوق ها ارائه دهيد. براي مثال بعضي از گروه‌ها به يك طرح مشروط كاملاً توسعه يافته كتبي نياز دارند، در حالي كه ديگر حاميان اين طور نيستند.

اما يك مورد مهم را هرگز فراموش نكنيد و آن تحقيق درباره گروه هاي مختلف است. چرا كه صندوق‌هاي سرمايه گذاري اهداف مختلفي دارند و برخي اين طور ترجيح مي دهند كه در انواع خاصي از مشاغل سرمايه گذاري كنند. شايد بپرسيد چطور مي توان اين بررسي را انجام داد؟ بسيار ساده است. شما مي توانيد با مراجعه به وب سايت‌هاي آن ها كار تحقيق را آغاز كنيد.

پس از اينكه يكي از صندوق هاي تجاري تصميم گرفت تا از ايده و طرح تان پشتيباني كند، نامه حمايتي تان را به شما ارائه مي دهد و يك گواهي تعهد تكميل شده را مستقيماً به اداره مهاجرت كانادا (IRCC) ارسال مي‌كند. در اين گواهي جزئيات مربوط به تعهد بين شما و سازمان سرمايه گذاري به طور كامل ارائه شده است.

اما نكته جالب اين است كه شما حتي مي توانيد از چندين سازمان سرمايه گذاري مختلف، بابت بيزنس پلن خود، حمايت دريافت كنيد. اگر اين كار را انجام دهيد تمام سازمان هاي حامي شما جمع شده و شهروندي كانادا را با يك گواهي تعهد واحد به شما ارائه مي دهند و شما هم يك نامه حمايت واحد دريافت خواهيد كرد.

پس از گذشت همه اين مراحل و زماني كه نامه حمايت خود را دريافت كرديد، با فرض اينكه ساير مدارك مورد نيازتان را نيز فراهم و ارائه نموديد، مي توانيد براي دريافت ويزاي استارتاپ كانادا اقدام نماييد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تير ۱۴۰۰ساعت: ۰۵:۴۵:۲۷ توسط:فري موضوع: نظرات (0)

آيا هزينه مهاجرت به استراليا و زندگي در آن زياد است؟

استراليا با مناظر طبيعي متنوع، آب و هواي عالي، سطح درآمد بالاتر از همه كشورهاي جهان در هر عنوان شغلي، رفاه زندگي، شهرهاي معروف و سبك زندگي آرام و بي دغدغه يكي از بهترين گزينه هاي مهاجرتي براي افراد خواهان مهاجرت است.

استراليا يكي از كشورهايي است كه از لحاظ اقتصاد و پيشرفت در سطح دنيا حرف هاي زيادي براي گفتن دارد و هر فرد طالب موفقيت و پيشرفت قطعا متوجه مي شود كه زندگي در اين سرزمين او را به ايده آل هايش نزديك مي كند. اما بيشترين نگراني در امر مهاجرت به استراليا مربوط به هزينه هاي زندگي است.

هر فردي كه قصد مهاجرت دارد ابتدا ذهنش با مسائل مالي مشغول مي شود. اگر متقاضي مهاجرت به استراليا باشيد حتما يكي از سوالات تان اين است كه آيا مي توانم از پس هزينه هاي زندگي در استراليا بر بيايم؟ آيا هزينه مهاجرت به اين كشور سنگين است؟

شايد بر اساس شنيده ها استراليا كشور گراني باشد اما در مقايسه با كشورهايي همچون انگليس هزينه هاي زندگي پايين تري را در بر دارد. طبيعي است كه در بحث مهاجرت مهم است كه كدام شهر از آن كشور را براي سكونت انتخاب مي كنيد. اگر بخواهيم به هزينه هاي مهاجرت نيز اشاره كنيم، بايد بگوييم كه شما هم مي توانيد مثل هزاران متقاضي كه سالانه با در دردست داشتن ويزاي استراليا وارد خاك اين كشور مي شوند.

 

 

 

انتخاب شهر در مسائل گوناگون زندگي از جمله هزينه ها تاثير بسزايي دارد. به عنوان مثال هزينه هاي زندگي در سيدني و ملبورن كه از مهم ترين شهرهاي استراليا هستند به مراتب بيشتر از ساير شهر هاي اين كشور است. بنابراين اگر قصد مهاجرت به استراليا و زندگي در اين كشور محبوب را داريد، حتما به هزينه هاي شهر انتخابي تان دقت كنيد.

شما با انتخاب استراليا به عنوان مقصد مهاجرتي خود بايد درباره برنامه زندگي تان در دراز مدت تصميم گيري كنيد. يكي از نخستين اقداماتي كه بايد انجام دهيد اين است كه يك فرصت شغلي مناسب را بيابيد و با كسب درآمد مناسب هزينه هاي زندگي تان را تامين نماييد. وكلاي پارسي كانادا با بهره گيري از تجربه و قدرت تخصص مي توانند گزينه هاي شغلي خوبي را نيز به شما معرفي كنند تا بتوانيد حتي قبل از خروج از ايران، نسبت به كسب و كار و درآمد خود مطمئن باشيد.

نكته بسيار مهم در رابطه با هزينه هاي زندگي در استراليا، هزينه مسكن است. اگر امكان خريد ملك يا سرمايه گذاري در استراليا را نداشته باشيد باز هم وكلاي اين موسسه مي توانند شما را راهنمايي كنند تا نسبت به اجاره مسكن اقدام نماييد. شما با بدست آوردن يك شغل ايده آل علاوه بر تامين هزينه اجاره مسكن، مي توانيد هزينه خوراك، پوشاك و ساير موارد مورد نياز را بدست بياوريد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تير ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۳۱:۱۸ توسط:فري موضوع: نظرات (0)

انفجار ctr سايت و ارتقا رتبه گوگل در 7 روز

صفحه 1 گوگل رديف 1 گوگل ديگر رويا نيست .

با بسته هاي جستجو و كليك ارگانيك گوگل نسخه كولاك ctr تك تك كلمات كليدي سايت خود را منفجر كنيد !(99.9% CTR)! (تبديل رويا به واقعيت) براي اولين بار توسط شيك رنك ممكن شد در گذشته ارتقا CTR بيش از 10 درصد ممكن نبود و همچنان در هيچ سايت و بسته ديگري امكان پذير نخواهد بود با بسته هاي ابتدايي آغاز كنيد تا به باور اين افتخار پي برده سپس انفجار واقعي را در گوگل بصورت حرفه اي براي كليه كلمات كليدي سايتتان را رقم بزنيد.

فرض كنيد در يك بسته كليك گوگل نسخه كولاك فقط 100 نفر عبارت كليدي سايت شما را جستجو كنند و 100 كليك صورت بگيرد نسبت جستجو و نرخ كليك منجر به افزايش 100% Average CTR مي گردد .

اين فرايند بكلي به گوگل واكنش مثبت و تعامل بازديد كننده گان نسبت به سايت را با جستجو و كليك باكيفيت و ارگانيك ثابت مي كند و بلعكس اگر نرخ جستجو و كليك سايتي در نتايج جستجو گوگل ضعيف باشد با افت و كاهش CTR روبرو بوده و جايگاه كلمات كليدي و سايت تنزل پيدا خواهد كرد.

نكته:

  1.  در اين سرويس كليه جستجو ها و كليك ها از نتايج فارسي با كاربران و IP هاي ايراني خواهد بود كه Dwell Time و زمان ماندگاري هر يوزر از لحظه جستجو و كليك تا خروج از سايت نيز حداقل از 30 ثانيه شروع مي شود و در بسته هاي ويژه تا 2,5 دقيقه متفاوت خواهد بود .
  2.  با توجه به اينكه ما از اين سرويس در پروژه هاي خود استفاده مي كنيم ظرفيت اين سرويس محدود بوده و غير قابل تمديد است

سرويس جستجو و كليك ارگانيك گوگل نسخه كولاك چه كاربردها و امكاناتي دارد :

  • انفجار و ارتقا فوري و همزمان Total Impressions , Total Clicks
  • انفجار و ارتقا فوري 99.9% Average CTR نمونه 1 نمونه 2
  • انفجار و ارتقا فوري Average position
  • ارتقا فوري رتبه سايت و كلمات كليدي در گوگل تا رديف برتر Google
  • ارتقا رنك الكسا ايران و جهاني
  • قابليت انتخاب نوع آي پي ايراني يا خارجي
  • قابليت انتخاب محيط جستجو موبايل يا دسكتاپ
  • قابليت ثبت آمار و نمايش در گوگل سرچ كنسول و Alexa

برچسب: ارتقا ctr،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تير ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۰۹:۴۷ توسط:فري موضوع: نظرات (0)

اخذ ويزاي اكسپرس اينتري با پارسي كانادا

در سال هاي اخير كشور كانادا به دليل داشتن موقعيت ها و فراهم نمودن شرايط زندگي مناسب براي شهروندان خود، به يكي از بهترين كشورهاي دنيا تبديل شده است كه هر ساله ميزبان ميليون ها مهاجر از سراسر جهان است. اگر شما هم يكي از كساني هستيد كه قصد مهاجرت به اين كشور را داريد و به دنبال راهي مناسب هستيد، بهتر است با سيستم اكسپرس انتري آشنا شويد.

اكسپرس انتري يك سيستم مديريتي مي باشد كه توسط اداره شهروندي و مهاجرتي كانادا (IRCC) مورد استفاده قرار مي گيرد تا به كمك آن فرايند ثبت درخواست مهاجرين را مديريت و بررسي كنند. اين سيستم يك سيستم رقابتي مي باشد به اين صورت كه تمامي متقاضيان مهاجرت به كانادا را در مقابل هم قرار مي دهند و در ميان آن ها شايسته ترين افراد انتخاب مي شوند. اين رتبه بندي بيشتر بر اساس سن، تحصيلات، ميزان تسلط زبان، تجربه كاري و فاكتور هاي ديگري مي باشد.

در صورتي كه بتوانيد در رتبه بالاتري در سيستم اكسپرس انتري قرار گيريد شانس دريافت اقامت كشور كانادا را تنها ظرف مدت چند ماه خواهيد داشت. حال اگر طرفدار پرو پا قرص كانادا و مهاجرت به آن هستيد، تعلل نكنيد. وكلاي مهاجرتي موسسه حقوقي بين المللي دادگران حق و عدالت مي توانند شما را از اين طريق تا رسيدن به كانادا همراهي كنند.

يكي از مزاياي عالي سيستم اكسپرس انتري اين است كه با كمك اين سيستم هيچ محدوديت ثبت نامي وجود ندارد، بدين معنا كه هر فردي به راحتي مي تواند در اين سيستم ثبت نام كند. اما آن چه اهميت دارد اين است كه چطور خود را در رتبه بندي اكسپرس انتري بالا ببريم و نمره بيشتري دريافت كنيم. همان طور كه گفتيم فاكتورهاي متفاوتي مي تواند در رتبه بندي شما در اكسپرس انتري تاثير گذار باشد. موسسه حقوقي بين المللي دادگران حق و عدالت به عنوان يكي از بزرگ ترين موسسات مشاوره، با در اختيار داشتن يك سيستم جديد براي مهاجرت به كانادا يكي از بهترين گزينه ها براي متقاضياني است كه به دنبال كسب مشاوره و راهنمايي براي مهاجرت به كشور كانادا مي باشد.

 

نحوه امتياز دهي سيستم اكسپرس انتري چگونه است؟

يكي از دغدغه هاي هميشگي افرادي كه از طريق اكسپرس انتري براي دريافت اقامت كانادا اقدام مي كنند، ميزان امتياز دريافتي شان در اين سيستم است. اداره رسمي مهاجرت كانادا با ارائه ابزاري به نام CSR Tool اقدام به محاسبه دقيق امتياز شما در سيستم اكسپرس انتري كرده است. CRS يا همان Comprehensive Ranking System با دريافت پرسش هاي شما به سوالات مورد نظر، امتيازتان را بررسي كرده و شما را از نمره خود مطلع مي سازد. مسلما براي بسياري از شما استفاده از اين ابزار سخت است، نمي دانيد چگونه اطلاعات خود را وارد كنيد. اصلا نترسيد، ما براي اين مشكل شما هم راه حلي داريم.

شما متقاضيان عزيز مي توانيد با نحوه اخذ ويزاي اكسپرس اينتري در پارسي كانادا آشنا شويد و از فرم CRS فارسي آن استفاده كنيد.

لازم به ذكر است كه اكسپرس انتري، شامل برنامه هاي مهاجرتي براي نيروي كار متخصص، نيروي كار ماهر و يا نيروي كار با تجربه در كانادا مي باشد. به اين معنا كه متقاضيان بايد در يكي از طبقه بندي هاي كاري كانادا تجربه كار حرفه اي داشته باشند. اين مشاغل در زمينه مديريتي، تخصصي، فني و حرفه اي مي باشند. بدين منظور كه بايد تجربه كاري مرتبطي با مهارت ذكر شده در پرونده مهاجرتي داشته باشيد همچنين اين تجربه بايد در ده سال اخير باشد.

تسلط به زبان انگليسي يكي ديگر از توانايي ها و مهارت هايي است كه بايد داشته باشيد. معيار اصلي سنجش سطح زبان CLB مي باشد كه جهت افزايش نمره اكسپرس انتري متقاضي بايد حداقل نمره 7 را در چهار مهارت زبان اخذ كند. در خصوص تحصيلات هم به اين گونه است كه هرچه تحصيلات شما بيشتر باشد، شانس پذيرش تان بيشتر مي شود. براي برخي از افراد نيز كه داراي تحصيلات كانادايي مي باشند همين موضوع صادق است.

با خيال راحت مهاجرت كنيد

همانطور كه مي دانيد براي امر مهاجرت نمي توان به هر موسسه اي اعتماد كرد و همواره بايد به دنبال بهترين ها براي خود و خانواده تان باشيد. موسسه پارسي كانادا اين اطمينان را به شما مي دهد كه برترين وكلا و كارشناسان را در زمينه مهاجرت به كانادا در اختيارتان مي گذارد و شما را با بهترين روش هاي مهاجرتي، به كانادا رهسپار مي كند. شما متقاضيان ماجرت به كانادا مي توانيد با نحوه اخذ ويزاي اكسپرس اينتري در پارسي كانادا به طور كامل آشنا شويد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ تير ۱۴۰۰ساعت: ۰۵:۴۵:۳۲ توسط:فري موضوع: نظرات (1)