بامن باش بامن باش .

بامن باش

اخذ ویزای اکسپرس اینتری با پارسی کانادا

در سال های اخیر کشور کانادا به دلیل داشتن موقعیت ها و فراهم نمودن شرایط زندگی مناسب برای شهروندان خود، به یکی از بهترین کشورهای دنیا تبدیل شده است که هر ساله میزبان میلیون ها مهاجر از سراسر جهان است. اگر شما هم یکی از کسانی هستید که قصد مهاجرت به این کشور را دارید و به دنبال راهی مناسب هستید، بهتر است با سیستم اکسپرس انتری آشنا شوید.

اکسپرس انتری یک سیستم مدیریتی می باشد که توسط اداره شهروندی و مهاجرتی کانادا (IRCC) مورد استفاده قرار می گیرد تا به کمک آن فرایند ثبت درخواست مهاجرین را مدیریت و بررسی کنند. این سیستم یک سیستم رقابتی می باشد به این صورت که تمامی متقاضیان مهاجرت به کانادا را در مقابل هم قرار می دهند و در میان آن ها شایسته ترین افراد انتخاب می شوند. این رتبه بندی بیشتر بر اساس سن، تحصیلات، میزان تسلط زبان، تجربه کاری و فاکتور های دیگری می باشد.

در صورتی که بتوانید در رتبه بالاتری در سیستم اکسپرس انتری قرار گیرید شانس دریافت اقامت کشور کانادا را تنها ظرف مدت چند ماه خواهید داشت. حال اگر طرفدار پرو پا قرص کانادا و مهاجرت به آن هستید، تعلل نکنید. وکلای مهاجرتی موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت می توانند شما را از این طریق تا رسیدن به کانادا همراهی کنند.

یکی از مزایای عالی سیستم اکسپرس انتری این است که با کمک این سیستم هیچ محدودیت ثبت نامی وجود ندارد، بدین معنا که هر فردی به راحتی می تواند در این سیستم ثبت نام کند. اما آن چه اهمیت دارد این است که چطور خود را در رتبه بندی اکسپرس انتری بالا ببریم و نمره بیشتری دریافت کنیم. همان طور که گفتیم فاکتورهای متفاوتی می تواند در رتبه بندی شما در اکسپرس انتری تاثیر گذار باشد. موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت به عنوان یکی از بزرگ ترین موسسات مشاوره، با در اختیار داشتن یک سیستم جدید برای مهاجرت به کانادا یکی از بهترین گزینه ها برای متقاضیانی است که به دنبال کسب مشاوره و راهنمایی برای مهاجرت به کشور کانادا می باشد.

 

نحوه امتیاز دهی سیستم اکسپرس انتری چگونه است؟

یکی از دغدغه های همیشگی افرادی که از طریق اکسپرس انتری برای دریافت اقامت کانادا اقدام می کنند، میزان امتیاز دریافتی شان در این سیستم است. اداره رسمی مهاجرت کانادا با ارائه ابزاری به نام CSR Tool اقدام به محاسبه دقیق امتیاز شما در سیستم اکسپرس انتری کرده است. CRS یا همان Comprehensive Ranking System با دریافت پرسش های شما به سوالات مورد نظر، امتیازتان را بررسی کرده و شما را از نمره خود مطلع می سازد. مسلما برای بسیاری از شما استفاده از این ابزار سخت است، نمی دانید چگونه اطلاعات خود را وارد کنید. اصلا نترسید، ما برای این مشکل شما هم راه حلی داریم.

شما متقاضیان عزیز می توانید با نحوه اخذ ویزای اکسپرس اینتری در پارسی کانادا آشنا شوید و از فرم CRS فارسی آن استفاده کنید.

لازم به ذکر است که اکسپرس انتری، شامل برنامه های مهاجرتی برای نیروی کار متخصص، نیروی کار ماهر و یا نیروی کار با تجربه در کانادا می باشد. به این معنا که متقاضیان باید در یکی از طبقه بندی های کاری کانادا تجربه کار حرفه ای داشته باشند. این مشاغل در زمینه مدیریتی، تخصصی، فنی و حرفه ای می باشند. بدین منظور که باید تجربه کاری مرتبطی با مهارت ذکر شده در پرونده مهاجرتی داشته باشید همچنین این تجربه باید در ده سال اخیر باشد.

تسلط به زبان انگلیسی یکی دیگر از توانایی ها و مهارت هایی است که باید داشته باشید. معیار اصلی سنجش سطح زبان CLB می باشد که جهت افزایش نمره اکسپرس انتری متقاضی باید حداقل نمره 7 را در چهار مهارت زبان اخذ کند. در خصوص تحصیلات هم به این گونه است که هرچه تحصیلات شما بیشتر باشد، شانس پذیرش تان بیشتر می شود. برای برخی از افراد نیز که دارای تحصیلات کانادایی می باشند همین موضوع صادق است.

با خیال راحت مهاجرت کنید

همانطور که می دانید برای امر مهاجرت نمی توان به هر موسسه ای اعتماد کرد و همواره باید به دنبال بهترین ها برای خود و خانواده تان باشید. موسسه پارسی کانادا این اطمینان را به شما می دهد که برترین وکلا و کارشناسان را در زمینه مهاجرت به کانادا در اختیارتان می گذارد و شما را با بهترین روش های مهاجرتی، به کانادا رهسپار می کند. شما متقاضیان ماجرت به کانادا می توانید با نحوه اخذ ویزای اکسپرس اینتری در پارسی کانادا به طور کامل آشنا شوید.

 


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۵:۴۵:۳۲ توسط:فری موضوع: نظرات (1)