بامن باش بامن باش .

بامن باش

روند اخذ ویزای استارت آپ چگونه است؟

افرادی که تمایل دارند از روش استارتاپ برای مهاجرت به کانادا استفاده نمایند، در مرحله اول می بایست یک طرح کسب و کار دقیق تهیه کنند، شرح سرمایه گذاری و نحوه برنامه ریزی موفقیت آمیز بودن آن را تهیه کنند. سپس باید طرح کسب و کار را به بیش از ۵۰ نهاد کانادایی اختصاص داده شده از جمله صندوق سرمایه گذاری، گروه سرمایه گذاران انجل و برنامه های انکوباتور تجاری کانادا ارسال نمایند.

درصورت واجد شرایط بودن، استارتاپ مورد نظر باید در زمانی که فرد تعهد داده است ایجاد شده و انجام کسب و کار در کشور کانادا انجام شود. متقاضی، دارای حداقل ده درصد از حق رای دادن در شرکت را دارد و هیچ شخص دیگری حق رای ۵۰ درصد و یا بیشتر از کل حق رای در شرکت را ندارد. در حقیقت، یک کارآفرین مهاجر که شرایط لازم برای دریافت ویزای استارتاپی را دارد، باید سرمایه گذاری یا پشتیبانی خود را ثابت کند. یا به گونه ای باید حداقل سرمایه گذاری با حمایت خود را ارائه دهد.

 

گام به گام با دریافت نامه حمایتی ویزای استارتاپ کانادا

اگر تصمیم خود را برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا از طریق پارسی کانادا گرفتید و می خواهید با این روش مهاجرت را تجربه کنید پس بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین چیزاهایی که نیاز دارید، پشتیبانی صندوق‌های سرمایه گذاری کانادا یا افرادی که مایل به سرمایه گذاری در تجارت جدید شما باشند، است.

 

 

اما این بدین معنا نیست که هر صندوقی می تواند شما را حمایت کند بلکه صندوق سرمایه گذاری در کانادا و انکوباتور تجاری باید از مواردی باشد که توسط دولت کانادا برای شرکت در برنامه ویزای استارتاپ تعیین شده است.

پس به عنوان مرحل اول می توان متقاعد کردن یکی از این گروه ها یا صندوق های تعیین شده را دانست. شما باید ایده‌ی کسب و کارتان را به گونه ای به آن ها نشان دهید که متوجه شوند این ایده ارزش ارزشمند است زیرا در نهایت این گروه‌های سرمایه گذاری هستند که باید در مرحله اول برنامه کسب و کار شما را تایید کنند و حاضر به سرمایه گذاری در آن شوند.

اما انتخاب گروه های سرمایه گذاری به این بستگی دارد که خودتان تصمیم دارید چگونه بیزنس پلن مورد نظر ایده‌های خود را به طور مستقیم به آنها ارائه دهید. شما باید بفهمید که برای این کار به چه اسنادی نیاز دارید و چه کارهایی را باید انجام دهید تا ایده تجاری خود را به این صندوق ها ارائه دهید. برای مثال بعضی از گروه‌ها به یک طرح مشروط کاملاً توسعه یافته کتبی نیاز دارند، در حالی که دیگر حامیان این طور نیستند.

اما یک مورد مهم را هرگز فراموش نکنید و آن تحقیق درباره گروه های مختلف است. چرا که صندوق‌های سرمایه گذاری اهداف مختلفی دارند و برخی این طور ترجیح می دهند که در انواع خاصی از مشاغل سرمایه گذاری کنند. شاید بپرسید چطور می توان این بررسی را انجام داد؟ بسیار ساده است. شما می توانید با مراجعه به وب سایت‌های آن ها کار تحقیق را آغاز کنید.

پس از اینکه یکی از صندوق های تجاری تصمیم گرفت تا از ایده و طرح تان پشتیبانی کند، نامه حمایتی تان را به شما ارائه می دهد و یک گواهی تعهد تکمیل شده را مستقیماً به اداره مهاجرت کانادا (IRCC) ارسال می‌کند. در این گواهی جزئیات مربوط به تعهد بین شما و سازمان سرمایه گذاری به طور کامل ارائه شده است.

اما نکته جالب این است که شما حتی می توانید از چندین سازمان سرمایه گذاری مختلف، بابت بیزنس پلن خود، حمایت دریافت کنید. اگر این کار را انجام دهید تمام سازمان های حامی شما جمع شده و شهروندی کانادا را با یک گواهی تعهد واحد به شما ارائه می دهند و شما هم یک نامه حمایت واحد دریافت خواهید کرد.

پس از گذشت همه این مراحل و زمانی که نامه حمایت خود را دریافت کردید، با فرض اینکه سایر مدارک مورد نیازتان را نیز فراهم و ارائه نمودید، می توانید برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا اقدام نمایید.

 


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۵:۴۵:۲۷ توسط:فری موضوع: نظرات (0)